Sraz všech skútrů – Jednou v roce na Berounce – 2 ročník s kapelou Poseidon

Tak jsem pořádal již druhý ročník srazu skútrů s názvem “ Jednou v roce na Berounce“v kempu Pohoda Martina Veselého na Zvíkovci a musím říct,že byl lepší jak ten minulý.Přijeli fajn lidi kteří se umí opravdu bavit.V pátek jsme zahráli s kapelou Texas country,trochu jsme pozpívali a šli se připravit na zítřejší den.

1i

Ráno dorazili další opozdilci,kteří to v pátek nestihli a vyrážíme na spanilou jízdu,která nás zavedla do Airparku u Plzně.Zde jsme si prohlédli spousty letadel,tanků a jiné vojenské techniky.Dále již někteří učastníci zajezdu dostali hlad a tak bylo na místě zajet někam na oběd.Opravdu na poslední chvili,jsem doma ještě vybral restauraci Albion v Třemošné a měl jsem šťasnou ruku při tomto výběru.Jídlo bylo vynikající  jak chuťově tak i cenově a obsluha rychlá a milá.Nebylo co řešit.No po jídle je čas na zpáteční cestu.Pomalu se rozjíždíme a já volím druhou trasu zpět do kempu aby to nebyla nuda.

Po příjezdu začíná odpočinek,slunce pálí a tak spousty z nás volí koupání v Berounce,ale mě nastává další příprava a to na vystoupení kapely Poseidon.Kluci už staví aparaturu a ja se musím zapojit do zvukové zkoušky a celkové přípravy.

No konečně věe připraveno,čas se nachýlil a my začínáme.První skladby nese Berounka široko daleko a tak se začínají trousit i lidi z ostatních kempů až se náš kemp zaplní.Spousty lidiček mělo narozeniny a tak jsme je oslavili s nimi a zahrali každému jeho oblíbenou pisničku.

Bylo vidět,a je stále vidět na videu,že se prostě umíme bavit a o tom to je.Tento sraz byl o kamarádech,o pohodě se odreagovat od všedních starostí a to se nám všem povedlo.

Musím poděkovat všem účastníkům kteří dorazili a taky těm kteří to k nám měli daleko jako „elem“ který přijel s manželkou až z Brna a náš Roman se synem a ti to měli snad nejdál až od Prostějova.Moc mě to potěšilo a doufám,že se vám sraz všem líbil a že příští již třetí ročník nevynecháte .Náš maják „prochy“ ktery vždy přijede první doufám nebude chybět i na třetím ročníku.

 

Tak ještě jednou díky,že jste dorazili….

 

 

2i 3i 4i 5i 6i 7i 8i 9

Napsat komentář