Třeboň

Tak je tu neděle….krásný den a ja jsem naplánoval pro nás pro všechny výlet do historického města Třeboň.No,ale jak to byvá,někdo neměl čas,jiný byl zas na dovolené a nebo se mu nechtělo jet tak daleko a tak jsme nakonec jeli jen tři.SAM_4508_c

Ale co se dá dělat,užívali jsme si to.Slunce svitílo,a cesta nám ubíhala skvěle.Vzal jsem to směrem na Kolín,Vlašim a v malé vesničce Kondrác jsem klukům ukázal malou sokromou restauraci kde používají výhradně maso ze svého výseku.Mají tam sice jen dvě jídla, a to svíčkovou a nebo řízek a stojí se na to fronty.My jsme přijeli akorát a jen jsme si sedli už se tvořila fronta aby se lidi mohli najist.

V čem že je to tak vyjimečné??? Řízek je přes celý talíř a bud s domacím salátem a nebo s bramborem a to samé svíčková,prostě hromada luxusního masíčka a s limonádou za 88kč. Prostě pecka.No nadlábli jsme se a ujížděli dál.Za chvili jsme prolítli Táborem a už nám cedule ukazovaly směr Třeboň.

Jak si tak jedem,v dálce vidím policii a tak intercomem zděluji klukum aby dali pozor když se do silnice postaví policista a mavá abych zastavil.Tak to bylo poprvé,kdy mě policie stavěla a já měl zaplou kameru,takže to uvidíte na videu,Spíš než doklady je zajimali naše skútry,na vše se vyptávali a se smíchem jsme se rozloučili.

No a za chvilku jsme vjížděli do města Třeboň.Zaprakujem na parkovišti a hurá na obhlídku města.Byla to paráda,zmrzlina nám zpříjemnila den a my se pomalu přesouváme na Schwarzenberskou hrobku.

je to opravdu skvost ukrytý v lese a průvodkyně byla absolutní profík,nádherně dokazala vypravět,že nás to všechny moc zaujalo.No a po prohlídce pomalu cesta zpět do města,káva a zase domů.Výlet byl podle mého hodnocení super,cesta byla paradní a užili jsme i spousty srandy.

No a vy se můžete podívat na video z cesty a z Třeboně…..

 

SAM_4515_c

20140706_135028

20140706_134918

20140706_140853

Napsat komentář