Forum

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.





Stránky: [1]
Autor Téma:Nováček Roman
namor
jezdec
Příspěvků: 2
Permalink
namor
Příspěvek Nováček Roman
dne: 12.06.2016 @ 13:11
Citovat

Zdravím všechny přátele pohodového ježdění na skútrech. Jsem zde registrován od minulého roku, ale bohužel se mi ještě nepodařilo vyrazit s Vámi na výlet. Poměrně pravidelně je sleduji a jsou parádní. No, musím to napravit.
Jmenuji se Roman ročník 73 a jezdím na Honda Forza 300. Manželka Petra, která je také nadšenou skútrařkou jezdí na Honda PCX125. Bydlíme v Praze. Vyjížďky pořádáme buď každý na svém, nebo i pouze na Forze.
Chceme bezva partu a krásné výlety. Rožnov byl podle fotek úžasný, ale přesně v tomto termínu probíhal na Šumavě Honda fest, kterého jsme se zúčastnili. Budeme rádi, když společně s Vámi vyjedeme do přírody. Zdravíme všechny Roman a Petra

sigi
Administrátor
Příspěvků: 497
Permalink
sigi
Příspěvek Re: Nováček Roman
dne: 12.06.2016 @ 19:19
Citovat

Ahoj Romane,jak vidíš na videích jezdíme skoro pravidelně a ještě k tomu jsou kluci taky z Prahy....takže se mužete k nim přidat a přijet na nějaký sraz když pojedem na vylet....Takže stačí koukat jak tady, tak na FB kam právě pojedem.....

Moje fotogalerie: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Piaggio MP3 500 LT

namor
jezdec
Příspěvků: 2
Permalink
namor
Příspěvek Re: Nováček Roman
dne: 13.06.2016 @ 16:19
Citovat

Ahoj Sigi a děkujeme za odpověď. Budeme vše sledovat a rádi se k Vám připojíme. Předpokládám, že není při Vašich výletech problém s menší kubaturou. Jak jsem již psal moje manželka Petra jezdí NA PCX125. Díky

sigi
Administrátor
Příspěvků: 497
Permalink
sigi
Příspěvek Re: Nováček Roman
dne: 25.06.2016 @ 23:09
Citovat

Ahoj Romane,ted máme malou pauzu,1 července jedem do Francie,ale jakmile se vratíme,tak opět začnou výlety,takže ted máme malou pauzu...čeká nás hodně kilometrů v sedle....

Moje fotogalerie: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Piaggio MP3 500 LT

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.34 ; Stránka načtena za 0.006 vteřin.