Zámek Velké Březno

 

Zámek Velké Březno

No a je tu 28.4.2019 nádherný den a tak koukám do mapy kam vyrazit kde jsem ještě nebyl.Už jsem toho nalítal a tak se ten radius mých výletů porád rozšiřuje.Tentokrát jsem si vybral zámek Velké Březno,nikdy jsem tam nebyl a tak proč se tam nepodívat.Počasí nám přeje a tak vyrážím.Cesta ubíhá na skútru vždy nějak rychleji a tak jsem si řekl že to dám zkratkou,přeci to už znám všechno nemohu zabloudit a tak ani nezapínám navigaci.Nádhera,koukám se krajinou a člověku občas i za jízdy sklouznou myšlenky někam jinam než jen k výletum a tak se zamyslí i když má oči otevřené tak prostě jede a jede…..a jede až zjístí že je uplně někde jinde než chtěl být.

No co,přeci nebudu zapinat navigaci abych netrefil do Ustí ,přeci všechny cesty vedou do Říma jak se říká…. a tak vyrážím dál a už si to šteluju směr Ustí nad Labem, as opět se kochám a opět si v hlavě přemítám co ještě musím udělat až vratím domu, a kouknu,jejej,tamhle je to nějaký hezký no co,malá zajiždka a tak zahnu abych se pokochal a opět jedu a jedu …. a jedu než zjistím,že jsem přijel tam odkud jsem vyjel.Tak tady končí legrace a zapínám navigaci která mě už žene tím správným směrem a já konečně po x hodinách dojíždím svou „zkratkou“ do zámku Velké Březno.

Nikde nikdo,zaparkuji stroj a vydávám se na zámek. Opravdu nikde nikdo a tak mám čas si prohlednout anglický park a až tady potkám nějakou ženu která nese tašku plnou rohlíku a tak se pozdravíme,a jdeme si každý svou cestou.Prohledl jsem si vše co jsem chtěl a pomalu se zase vydal na cestu doů,začinalo se pomalu stmívat a já nechtěl dojet za tmy domů.Byl to krásný výlet a ja se dodnes směji mé zkratce i když jsem si nadaval,že jezdím porád dokola,no stalo se.Tak se přátelé mužete vydat se mnou na nádherný zámek jako z pohádky a u dalších mých výletů zase ahoj….

Napsat komentář