Jednou v roce na Berounce 2019

No a je tu zase červenec  to znamená,že vyrážím směr kemp Pohoda který leží v městečku Zvíkovec na řece Berounce.Každý rok tam pořádám sraz všech skůtru a motorek.No a letos to je již 7 ročník.Tentokrát to vyšlo na datum 19.7 až 21.7 2019. Martin připravil pivní slavnosti a tak měli všichni učastnící srazu piva do sytosti,ale i dalších dobrot na grilu.Počasí se nám v pátek trošku zakabonilo a začalo pršet,takže jsme po cestě trochu zmokli,ale nám to nevadilo.Přivítal jsem se s kamarady a začali najíždět další a další učastnici srazu.

No v 19.30 hod začala hrát country kapela TEXAS a byla i legrace,lidi popíjeli a zpívali s námi osvědčené trampské hity.Počasí se umoudřilo a dokonce vylezlo i sluníčko. V 21.00 hod začala hrát rocková kapela REAKTOR. Rocková muzika roztančila lidi a tak začala páteční zábava který trvala až do 1 hodiny ranní.

Druhý den jsme vyrazili na spanilou jízdu a to směr Žebrák a Točník. Stavili jsme se na luxusním obědě ve vyhlášením motorestu Bouchalka kde skoro všichni ochutnali jejich koblihy které sami vyrábějí..Když jsme dorazili na parkovište pod zámkem jedna půlka šla na níže položený Točník,nebot se jim nechtělo po dobrem obědě šlapat do kopce a druhá se vydala na Žebrák.Já jsem šlapal do kopce,chtěl jsem se na Žebrák podívat nebot jsem tam již dlouho nebyl a se mnou šla i početná skupina skutrařů.Prohlédli jsme si hrad a půomalu se zase vydali do kempu Pohoda.Skoro všichni naskákali do Berounky nebot bylo strašné vedro.

Kolem 15.00 hod hrala rocková kapela Luft své vlastní věci a i když neměli plný parket nehrali špatně.Kolem 18.00 hod přijela kapela POSEIDON a začal se stavět aparat a pak už to jelo.Lidi tančili na osvědčené hity až do ranních hodin.Jak to byvá,vše jenou končí a tak skončil sraz všech skutru v nedeli 21.7.2019 a my se pomalu rozjížděli ke svým domovům.Byl jsem moc rád,že jsem viděl spokojené obličeje učastníků a už ted se těším na další ročník srazu všech skutru…Tak přátelé,zase na Berounce v roce 2020…

Napsat komentář