Po Valašsku na skútru . 3 ročník

Tak jsme se vydali v pátek 13.06 2014 do Rožnova pod Radhoštěm na mezinárodní sraz všech skútrů a to již na 3 ročník.Já se na tento sraz velmi těšil,již minulý rok byl super a tak nás tentokrát jelo víc.Ubytovaní jsem zajistil pro celý scootergang v super chatkách a tak bylo o pohodlí postaráno už tím,že měl každy svuj pokoj a to ještě se snídaní.scootergang1

Ráno jsme vyrazili na náměstí v Rožnově kde už se pomalu akce připravovala.Radek hlavní pořadatel nás přivítal a další a další skútry přijížděly.Nebýt toho,že za chvili začalo pršet,němělo by to chybu.No co se dalo dělat,u Veitnamce,který se hihňal nakoupilo skoro celé osazenstvo náměstí pláštěnky a pomalu jsme se připravovali vyrazit na spanilou jízdu po krásách Valašska.

————————————————————-

Ještě bych chtěl udělat takové malé srovnání se skutršnurou,tyto akce jsou si velmi podobné.Na skutršnuru dali pořadatele vstup minulý rok 100 korun a za ty se člověk mohl královsky nasnidat,dát si kavičku a ještě dostal batoh a darek… a přece¨spousty kluku čekalo venku za branou aby toto nizoučké vstupné nemuseli platit.

V Rožnově žadné vstupné nebylo…ale taky žádná snidaně…. ale za to u stánku prodavaly dívenky reklamní předměty právě na tuto akci.V tu chvili se tam utvořila nekonečná fronta a za 100kč člověk dostal igelitku s propiskou,planek Rořnova,odznak,samolepku atd….

Prostě Rožnov bych já nazval víc přátelským srazem,takovým domacím..kde se i rychle navazují nová přátelství…..tady nikdo za branou nezustal…

No pojdme dál..to jen pro srovnání….

——————————————————————————

Radek mě ještě poprosil abych svezl divčinu,která mu pomáhala s propagací a já jsem nebyl proti.No..je čas vyrazit,cesta nám ubíhala a i když občas slunce a občas déšt bylo nám to jedno.Já jsem opět viděl své kamarády z Moravy,mohli jsme popovídat…. a našel i nové,nebot mě spousty kluků znalo z videí,ale já je jen podle nicku a tak se ozývalo….“ahoj ty jsi Sigi vid?….bylo to moc fajn.

Celý sraz se povedl,i večerní program s kapelou KORIDOR neměl chybu.Radek nezklamal jako obyčejně a když viděl člověk ty jeho krvavé oči po probdělé noci a ráno nás už zase vedl na Pustevny,opravdu klobouk dolů….

 

Tak Rožnove…bylo to moc fajn… a my  a ne jenom my,ale my všeichni se těšíme na další sraz.

 

Napsat komentář