Jednou v roce na Berounce – 4 ročník -2016

Ohodnoť článek

Tak je tu konečně pátek a já vyrážím na Berounku.Počasí je sice krásné,ale podle předpovědi má pršet,což by nám zkazilo uplně celý sraz.No ale zatím je nádherně.Jedu po dálnici abych tam byl co nejdříve a mohl jsem ještě dodělat to,na co jsem zapomněl. Prolítnu Prahou a už jsem na plzeňské dálnici a mířím na Beroun.Sjedu až u odbočky na Kářez a pokračuji dál lesem i vesnicemi až na Zvíkovec a za mostem už zatáčím do kempu.

BEROUNKA_2016

Myslel jsem si,že tu budu první nebyla ani jedna odpoledne a už má postavený stan „Prochy“ který mě vítá.Říkam si pro sebe,on tu snad je už od rána to není možné,ale je to fajn kluk a vždy ho rád vidím.No zaparkuji u chatky a než stačím slézt ze stroje,ozve se ahooooj…. a hned vedle mě Jaruška,která vždy tady v kempu slaví narozeniny.No nestqačil jsem se ani svleknout z moto-hadrů a už mám v sobě vodku.No to to hezky začíná…poděkuji a radeji mizím dokud je čas.Pozdravím se s kamarády a vítám nové tváře,ktere se snažím začlenit mezi lidi aby nikdo nebyl sám.A pomaličku sluníčko mění barvu na sytou červenou,a stíny se začínají ploužit kempem a to je čas na country muziku,kterou každoročně obstarává kapela TEXAS.

Tak posedíme popijeme,zazpíváme,ale spát se nejde.I když čas pokročil a lidi se pomalinku vkrádají do svých stanů,kluci ještě berou kytary ke stolům a pokračují do ranního kuropění.

A je tu sobota….je sice trochu zataženo,ale příjemně,občas prosvitne i sluníčko a na cestu nám dokonce začne i svítit.Začína po snidani vyjíždka.Tentokrát se jede na klášter PLASY neco obrovského.Zaparkujem skutry a jdem si prohlédnout konvent.Malá holčina nám poví vše o této stavbě a za hodinu se vydáváme zase na cestu ale ne do kempu,skoro všichni chtěli vidět hrad Krakovec kde se točil film pro děti Ať žijí duchové“ …Tak jsme zastavili na parkovišti a hurá na duchy…udělali jsme pár fotek,někteří si prohlédli hrad a vydáváme se na cestu do kempu kde na nás čeká kapela POSEIDON a večerní program.

Začínáme v pul devaté a ihned se valí lidi před kapelu a začínají řadit.Byl to skvělý večer plný zábavy,srandy a kamarádství.Já osobně jsem poznal zase spousty nových lidí,pořádně zapařil s plzeňáky…opravdu byla sranda…tehgle sraz skutru se opravdu povedl.

 

Co na závěr,přijelo hodně lidí,což mě potěšilo,že si tento sraz nenechají utect.Byla sranda a já si to užil i když unavený,ale přesto spokojený,že se vše povedlo jak mělo.Ráno jsem ani nemohl odjet a musel jsem počkat až ta radost,ze mě vyprchá… a odpoledne jsem vyrazil k domovu.

 

Tak zase za rok přátelé…. a díky všem,kteří zase přijeli,rád jsem vás viděl….

 

 

P1010408
DSC_1538DSC_1530

20160722_211051

Napsat komentář