Forum

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.





Stránky: [1]
Autor Téma:Staronový nováček Káťa
kata1988
jezdec
Příspěvků: 3
Permalink
kata1988
Příspěvek Staronový nováček Káťa
dne: 25.05.2016 @ 10:28
Citovat

ahojky, sice jsem se tu registrovala už loni, ale těhotenství a narození syna mě tak zaměstnalo, že jsem sem přestala chodit. Mám Sigiho Gejšu, tj Yamaha X-City125, zatím se sní seznamuji, protože kvůli výše zmíněným důvodům jsem na ní nemohla jezdit. Gejša však nezahálí a vozí manžela, "drsného motorkáře" do práce. Zatím se tu teprve snažím zorientovat, nevím jestli tu máte naplánované nějaké výlety, ale rádi bychom se k Vám přidali až budete mít cestu směr severní čechy 😉
Image

sigi
Administrátor
Příspěvků: 497
Permalink
sigi
Příspěvek Re: Staronový nováček Káťa
dne: 25.05.2016 @ 12:16
Citovat

Jeeee,moje "Gejša"....radost pohledět....vždy mi dobře sloužila a nikdy nmě nenechala ve štychu.Krásný a rychlý stroj...Tak Káťo,zajisté že se výlety budou plánovat,ted ale pojedem skoro všichni na sraz do Rožnova.Takže taky bych doporučil abyste s manželem přijeli,je to na víkend.Jinak budou výlety jednodenní a to víš že i tam k vám vyrazíme....je tam nádherně

Moje fotogalerie: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Piaggio MP3 500 LT

kata1988
jezdec
Příspěvků: 3
Permalink
kata1988
Příspěvek Re: Staronový nováček Káťa
dne: 27.05.2016 @ 19:44
Citovat

Ahoj Sigi, bohužel Rožnov letos určitě nedáme, mrňousovi je teprve 9 měsíců, takže zatím hlídání zvládá tak na pár hodin, ne na celý den... Příští rok už to bude o něco lepší a přespříští už bude úplně v pohodě. Takže my spíš letos jen že se k Vám připojíme, až budete plánovat něco tady - jetřichovicko, Hřensko, Sasko atd... Doufám že to chápeš a nedostanu ban za absenci na srazu 😉

sigi
Administrátor
Příspěvků: 497
Permalink
sigi
Příspěvek Re: Staronový nováček Káťa
dne: 28.05.2016 @ 10:18
Citovat

Tak jistě,v pohodě...to je jasný,však už něco plánuju tam k vám...tak dám vědět až pojedem

Moje fotogalerie: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Piaggio MP3 500 LT

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.34 ; Stránka načtena za 0.005 vteřin.