Byli jednou dva písaři

Tak a je tu čtvrtek 19.9.2018 -,nádherný den plný sluníčka a já si říkám,že by bylo škoda hop promarnit.Tak kam se vydat,volba padla na filmové místo,kde se natáčel muj oblibený seriál Byli jednou dva písaři,kde exelovali dva mistři českého humoru a to Jiří Sovák a Miroslav Horníček.Tak jsem ještě jednou koukl na mapu kde to je a vyrážím směr Praha.

Vzal jsem to po dálnici abych si vychutnal místo na které jsem se doslova těšil.Cesta ubíhala opravdu rychle,prolítnul jsem Prahu a a už se řítil k pověstnému mlýnu kde se filmový seriál natáčel. Uplně mě to pohltilo,zase jsem se vratil do děje filmu nebot to tam vše zůstalo tak  jako kdyby filmaři včera odešli.Prošel jsem si známá místa,doslova jsem šel po stopách paní Havelkové,nebo pana Horníčka a celý film přede mnou zase ožil.

Prostě opravdu nádhera ponořit se do děje,dívat se na ta místa.No,ale čas nadešel a já se musel s tímto krásným místem rozloučit a vydat se zase k domovu.Tak přátelé pojeďte se mnou na ta známá místa,podívejte se na video,kde uvidíte zaběry z filmu a jak to vypadá dnes… a já se zase budu těšit na nějakém jiném výletu…

Napsat komentář